Tartson velünk, csapatunk
Önre vár!

Nézzen körbe nyitott pozícióink között!
Ha megtalálta az Önnek megfelelő nyitott pozíciót, kattintson rá, majd küldje el jelentkezését a JELENTKEZEM gomb segítéségével.

Nyitott pozícióink

Lehetősége van jelentkezését egy aktuális állásajánlatra benyújtania, illetve jelentkezhet adatbázisunkba általánosan is. Általános jelentkezés esetén megvizsgáljuk, hogy van-e olyan pozíció a szervezetben, ahol figyelembe vehetjük szakmai profilját. A jelentkezési lap valamennyi megjelölt mezőjének kitöltése elengedhetetlen a jelentkezés érvényesítéséhez, ellenkező esetben pályázatát nem tudjuk elfogadni. A jelentkezést követően a további lépésekről értesíteni fogjuk az Ön által megadott e-mail címen.

Operátor

határozott idejű szerződéssel

Feladatok:
• Meghatározott szerelő műveletek legjobb tudása és képessége
szerinti végzése, a tervezett darabszámok és normák elérése érdekében
• A megelőző munkafázis meglétének, minőségének ellenőrzése
• Aktív részvétel az üzem rendbetartási feladataiban
• A Lean szemléletmód alkalmazása
• A munkavédelmi szabályok ismerete és betartása

Elvárások:
• 8 általános iskola
• Jó állóképesség
• Lelkiismeretes munkavégzés
• Precízség, megbízhatóság