Tartson velünk, csapatunk
Önre vár!

Nézzen körbe nyitott pozícióink között!
Ha megtalálta az Önnek megfelelő nyitott pozíciót, írja be a mező nevét, e-mail címét és töltse fel önéletrajzát, majd kattintson a JELENTKEZEM gombra.

Ha nem talál magához illő pozíciót, kérjük küldje el önéletrajzát az hr.hungary@mtdproducts.com e-mail címre
és ha az Önhöz illő pozícióba keresünk munkatársat levélben értesítjük.

Nyitott pozícióink

Feladatok:

  • Toborzás és kiválasztás teljes körű koordinálása szakképzett fizikai, szellemi pozíciókban
  • Aktív részvétel vállalati toborzási koncepció kialakításában, és végrehajtásában mind a szezonális mind az állandó munkaerő tekintetében
  • Új munkatársak beillesztési programjának koordinációja
  • Toborzás, kiválasztás hatékonyságának folyamatos nyomon követése, javaslat éves tervre, megvalósítás
  • Szakmai gyakorlati program koordinálása
  • Kapcsolattartás felsőoktatási intézményekkel, szakiskolákkal
  • Személyi és szervezeti változások belső kommunikációja

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy HR szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év toborzásban, és kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes (Excel, Word, Outlook) ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Együttműködő készség csapatmunkában

Amit nyújtunk:

  • Kiváló csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás kiemelkedő támogatása

Feladatok:

  • Indirekt anyagok és szolgáltatások beszerzése
  • Megrendelések rögzítése, visszaigazolás beérkezésének nyomon követése
  • Ajánlatkérés, feldolgozás, elemzés, kiértékelés
  • Beszállítói szerződések előkészítése, nyilvántartása
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal
  • Számla ellenőrzés
  • Reklamációkezelés

 Elvárások:

  • Gazdasági/műszaki végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Beszerzés területén szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes jövedelem és Cafeteria juttatások